Volné pracovní místo  Obchodně technický zástupce - SVK (A9876)

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 1 500–1 800 Kč / hodinu

O firmě

Jsme personální agentura s dlouholetou tradicí a širokou sítí poboček v ČR i v Evropě. Nabízíme širokou nabídku pracovních pozic, spolehlivé personální poradenství a zprostředkování kmenových i agenturních zaměstnanců. V České republice působíme již od roku 1993 a naše pobočky naleznete v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Stříbře, Chomutově, Chebu, Liberci a Českých Velenicích.

Jako aktivní člen APPS garantujeme dodržování srovnatelných mzdových podmínek agenturních zaměstnanců a všech pracovně-právních předpisů. Naše filozofie je založena na zabezpečení profesionální pracovní atmosféry směrem k našim klientům i zaměstnancům. Dbáme na vysokou kvalitu poskytovaných služeb, o zaměstnance se staráme s maximální péčí a věříme, že individuální přístup má zásadní vliv na jejich spokojenost.

Popis pracovní nabídky

Máte elektro vzdělánía zkušenosti ze světa obchodu?
Baví Vás práce s lidmi a možnost ovlivnit výši svého příjmu?
Hledáme obchodně-technickéhozástupcepro východní Slovensko!
Pokud jste samostatný/á, chcete být pánem svého času a nemusí Vám nikdo stát za zády, aby byly vidět výsledky, ozvěte se!
Máme pro Vás jedinečnou příležitost!

Náplň práce:
  • Odpovědnost za výsledky prodeje ve svěřeném regionu
  • Budování vztahů se stávajícími klienty
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Odpovědnost za naplnění prodejních plánů a cílů
  • Technická podpora zákazníků
  • Prezentace nových produktů
  • Tvorba cenových nabídek

Požadujeme

  • Znalost elektronických součástek
  • Praxi na obdobné pozici, schopnost pracovat samostatně
  • Obchodního ducha, komunikační a organizační dovednosti
  • Samostatnost, zodpovědnost, proaktivitu, reprezentativní vystupování
  • Aj na komunikativní úrovni
  • Ochotu cestovat, řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Motivační ohodnocení na základě Vašich zkušeností a dovedností
  • Odměny za plnění plánu
  • Roční prémie za hospodářské výsledky firmy
  • Automobil i k osobním účelům
  • Flexibilitu v plánování pracovní doby
  • Příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené + 3 sick days

Máte zájem o nabídku Obchodně technický zástupce - SVK (A9876)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Martin Surovec z HOFMANN WIZARD s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obchodně technický zástupce - SVK (A9876)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.